15years experience

پکیج نرم افزاری CRM

CRM مخفف مدیریت ارتباط با مشتری می‌باشد و هدفش این است که ارتباط با مشتریانمان و نحوه پاسخ به نیاز‌ها و در خواست‌های آن‌ها را به بهترین شکل مدیریت کنیم. که این امر باعث موفقیت روز افزون کسب و کارمان خواهد شد.
 سی آر ام موفق، کسب و کار را از دید مشتری می‌بیند و در برنامه ریزی خود تجربه مشتری را در نظر می‌گیرد. نگاه از دید مشتری به شما کمک می‌کند تا شکاف‌ها و فرصت‌های موجود در کسب و کارتان را مشاهده و استراتژی و فرآیند‌های موثر‌تری برای سازمان در نظر بگیرید.

ساز و کار دنیای امروز بر اساس رقابت شدید در مسائل اقتصادی پایه گذاری شده است. به شکلی که توسعه شرکت های تجاری با استفاده از روش های راهبری که در گذشته اجرا می شد امری کاملا محال می باشد. استفاده از تکنولوژی های نوین در دنیای اقتصاد توانسته است سبب رشد 300 برابری شرکت های اقتصادی شود. کاربرد نرم افزارهایی مانند crm توانسته تا حد زیادی به وابستگی شرکت ها در کاربرد گسترده نیروهای انسانی پایان دهد. crm  توانسته است دیتا بیس مدونی را از عملکرد کلی شرکت در مواجه با مشتریان در اختیار مدیران اجرایی موسسات قرار دهد.

در واقع یکی از مهمترین عوامل مخرب در زمان راه اندازی کسب و کارهای اقتصادی فروش بی برنامه و نداشتن تصویری واضح و روشن از آینده کسب و کار می باشد. در نهایت استفاده از نرم افزار crm توانسته است تا حد زیادی به کنترل مشکلات اینچنینی کمک نماید. در نهایت کاربرد این نرم افزار به پیگیری های صورت گرفته در موسسات نظم و سرعت بیشتری خواهد بخشید. در نهایت در ادامه این مقاله ما سعی داریم تا برای این پرسش اساسی که آیا crm یک نرم افزار است یا یک فرهنگ؟ پاسخی بیابیم.

تعریف کلی فرهنگ و تاثیر گذاری آن در مدیریت سازمان ها

برای پاسخ به پرسش آیا crm یک نرم افزار است یا یک فرهنگ؟ بهتر است شما را با مفهوم فرهنگ در سازمان آشنا کنیم. در حالت کلی عدم شناخت مفهوم فرهنگ می تواند تا حد زیادی سبب سردرگمی ما در اصلاح ساختارهای فرهنگی جاری در سازمان های اقتصادی شود. در نتیجه برای ایجاد تغییر و تحولات موفقیت آمیز بهتر است تا ما اندکی با این مفاهیم آشنا شویم. در واقع فرهنگ در سازمان ها را می توان در دو دسته کلی بایست ها و هسته های پذیرفته شده طبقه بندی نمود. فرهنگ مجموعه ای از الگوهای رفتاری معمول در بطن جامعه های مدنی می باشد. از طریق فرهنگ می توان به نتایج مطلوب و اهداف از پیش تعیین شده دست یافت. عدم دستیابی به نگرش درست در بحث فرهنگ می تواند تا حد زیادی مانع ایجاد تغییرات کاربردی در سازمان ها شود.

بررسی لزوم کاربرد سیستم های یکپارچه و تاثیرگذاری فرهنگ سازمانی بر این مورد

در ابتدا باید بدانیم که شکل گیری فرهنگ های سازمانی کاملا به نوع رفتارهای درون سازمانی وابسته می باشد. این امر به این معنا است که انسان برای رسیدن به اهداف از وسایل و امکانات موجود استفاده می کند. در نهایت استفاده از امکانات مطابق الگویی خاص در مجموعه صورت می پذیرد. این رفتارها نیز به شکلی کاملا اصولی به افراد دیگر انتقال داده می شود. در نتیجه گسترش یک روش مدیریت در مجموعه خود نشان دهنده رواج یک اصل، مطابق رفتارهای جمعی جاری در سازمان می باشد.

این امر در رابطه با کاربرد تکنولوژی های نوین نیز کاملا قابل انطباق می باشد. در ابتدا برای رسیدن به اهداف بالا در موسسات و شرکت های سازمانی باید در طرز تفکر اولیه شرکت تغییر اساسی را ایجاد نمود. برای درک بهتر این موضوع می توان اینگونه بیان نمود که برای کاربرد سیستم های یکپارچه در سازمان ها ابتدا نیاز است تا صدر اجرایی در این سازمان ها به اهمیت کاربرد این تکنولوژی پی برده باشند. در نهایت تغییر در مدیریت سازمان می تواند سبب تغییر در روش های اجرایی در این سازمان ها شود. تا به اینجا توانسته ایم قدری شما را در یافتن پاسخ پرسش مهم آیا crm یک نرم افزار است یا یک فرهنگ؟ یاری نماییم. در نهایت با مطالعه بخش پایانی شما عزیزان پاسخ مناسب این پرسش که آیا crm یک نرم افزار است یا یک فرهنگ؟ را خواهید یافت.

اهمیت استفاده از سیستم های یکپارچه در رشد سازمان ها

یافتن پاسخ مناسب این پرسش که آیا crm یک نرم افزار است یا یک فرهنگ؟ وابسته به درک اهمیت سیستم یکپارچه در سازمان می باشد. برای توسعه کاربرد سیستم های یکپارچه مشتری مدار مانند crm در سازمان ها نیاز است تا ابتدا رشد فکری مورد نیاز برای آنها ایجاد گردد. کاربرد این نرم افزار همراه با سایر نرم افزارهای یکپارچه سازی در بعد مالی و انبار داری می تواند سبب ایجاد تحولات قابل توجهی در فرایندهای اجرایی سازمان گردد. توجه داشته باشید که کاربرد سیستم های یکپارچه به خصوص در شرکت های ایرانی که از ساختار مالی مشخصی تبعیت می نمایند بسیار اهمیت دارد. یکپارچه سازی نرم افزارهایی مانند crm با سایر نرم افزارهای بخش های انبارداری، اتوماسیون، اداری، بانکداری و بیمه ای توانسته است سبب رشد ارزش افزوده در این سازمان ها شود.

بررسی مزایای استفاده از سیستم های یکپارچه crm در سازمان ها

بررسی مزایای کاربرد crm پاسخ مناسب این پرسش که آیا crm یک نرم افزار است یا یک فرهنگ؟ می باشد. استفاده از سیستم یکپارچه crm برای کاربران آن مزایای متعددی را ایجاد می نماید. افزایش فروش در سازمان ها، افزایش نرخ نگهداری مشتریان، بهبود خدمات پشتیبانی و خدمات پس از فروش و همچنین کاهش هزینه های مورد نیاز در بحث تبلیغات تنها بخشی از مزایای کاربرد این نرم افزار در سازمان ها می باشد. در نهایت این امر خود نشان دهنده اهمیت کاربرد نرم افزارهای پشتیبانی کاربردی مانند crm  در سازمان ها و موسسات می باشد. در نهایت امیدواریم با مطالعه متن شما به پاسخ این پرسش که آیا crm یک نرم افزار است یا یک فرهنگ؟ دست یافته باشید.

فناوری‌های CRM و تجربه مشتری با SAP
راهکاری برای دسترسی سریع تر به مشتریان بالقوه، مشاهده جریان مذاکره فروش و شناسایی نقاط بحرانی و ارائه تجربه ای ارزشمند به آنها، ۵۰ سال تجربه SAP در اختیار شماست
 
یکپارچگی
اطلاعات از ابتدای تعامل مخاطب با کسب‌وکار تا خرید و دریافت پشتیبانی به شکلی یکپارچه در اختیار شماست تا بیشترین شناخت را از او کسب کنید. 

پر از بینش
به کمک تحلیل داده و گزارش‌های مرتبط، فرایندهای مدیریت ارتباط با مشتری را موثرتر مدیریت کنید. انتظارات مشتریان را پیش‌بینی کنید و جابک‌تر اقدام کنید. 

تطبیق‌پذیر
هر کسب‌وکار و هر صنعتی نیازهای خاص خود را دارد. تطبیق‌‌پذیری سیستم کمک می‌کند ساده‌تر و اثربخش‌تر به سایر ابزارها و سیستم‌ها متصل شوید و مدیریتی جامع را تجربه کنید.
 
یکپارچگی
اطلاعات و داده های فرآیندهای مختلف از ابتدای تعامل در سیستم ثبت می گردد و استفاده از داده ها در هر بخش از سازمان بصورت یکپارچه به شناخت بهتر کسب و کار کمک می کند 

بیش گسترده
مجموعه از استراتژی ها، فرآیندها که شرکت ها برای مدیریت و ایجاد ارتباط موثر با مشتریان موجود و بالقوه مورد استفاده قرار میدهند 

تطبیق پذیری و انعطاف
هر کسب و کاری در هر صنعتی بواسط تغییر شرایط اقتصادی و محیطی دچار تغییر می گردد و وجود ابزارهای مناسب این تغییرات را ساده و اثربخش مدیریت می نماید
 
تجربه‌هایی از بزرگان صنعت در سطح بین‌المللی
 برند Rheem
41% کاهش هزینه خدمات مشتریان 

برند LK Bennet London
۳۵٪ افزایش فروش آنلاین 

برند Topcon
۵۰۰٪ رشد پایگاه کاربران
   
 
راهکارهای تجارت الکترونیک
فرصت‌های بازار را سریع‌تر از رقبا دریابید و با راهکارهای مبتنی بر تکنولوژی روز تجربه متمایز برای مشتریان به ارمغان آورید.
از هوش تجاری و داده‌محور برای تصمیم‌گیری موثرتر استفاده کنید.
ایده‌های خود را بر بستر پلتفرمی تطبیق‌پذیر و قابل سفارشی‌سازی سریع‌تر پیاده‌سازی کنید.
نگران عملکرد سیستم و مقیاس‌پذیری نباشید.
روی تجربه صنعت‌محور SAP حساب کنید. 
 
پلتفرم تحلیل داده مشتریان
زمانش رسیده تا با مشتریان اختصاصی و سفارشی رفتار کنید. برای آن‌ها برمبنای ارزش و عملکرد، پروموشن‌های اختصاصی و پیشنهاد‌های خاص طراحی کنید و برای این‌ها به پلتفرمی از داده‌های مشتریان، به شکل ۳۶۰ درجه، نیاز دارید.
با تعامل سفارشی‌سازی‌شده اعتماد کسب کنید.
با وفاداری بیشتر مشتریان، سهم بازار کسب کنید.
با بهینه‌سازی استراتژی مارکتینگ، هزینه‌ها را مدیریت کنید.
با شناخت دقیق‌تر مشتری و نیازش، نرخ تبدیل را افزایش دهید.

راهکار اتوماسیون فروش
مدیران و کارشناسان فروش باید به مذاکره و پیاده‌سازی سیاست‌ها بپردازند. ثبت و ضبط اسناد فروش باید به ساده‌ترین و سریع‌ترین شکل انجام شود. اتوماسیون فروش بهترین روش برای مدیریت فرایند فروش مطابق با فرایندهای خاص کسب‌وکار است.
ورود به بازار را سریع کنید.
به‌موقع بهترین پیام و پیشنهاد را به مشتری ارایه کنید.
فرایند فروش و قیف فروش را به‌روز کنید.
نرخ بازگشت و تکرار خرید مشتری را افزایش دهید.
 
راهکارهای خدمات پس از فروش
وعده برندتان را تحویل دهید و به آن وفادار باشید. راهکارهای مدرن خدمات پس از فروش SAP همراه شماست تا به‌موقع و بر بستر برترین تکنولوژی خدمات مشتریان را ارایه کنید.
براساس کانال ترجیحی مشتری به او خدمت کنید.
تعامل نیروی‌های پشتیبانی و مشتری را ساده کنید.
هزینه‌های مراقبت از مشتری را بهتر مدیریت کنید. 
از برندتان با خدمات مثال‌زدنی مراقبت کنید.
 
راهکارهای بازاریابی 
فرایندهای طراحی، پیاده‌سازی و ارزیابی کمپین‌ها را خودکار کنید و خیالتان از کیلفیت کمپین‌ها راحت باشد.
سیستم را با سامانه‌های ایمیلی، پیامکی و… یکپارچه کنید. 
با وب‌سرویس‌ها به راحتی کار کنید.
قیف فروش را براساس نیازتان طراحی کنید.
فرایند پیگیری سرنخ‌های فروش و تعامل را براساس ویژگی برند شکل دهید.
چرخه‌ای کامل از فرایند Lead to Sales تعریف کنید و مرتب آن را بهینه کنید.
 
سوال‌های پرتکرار مشتریان
CRM چیست؟
این عبارت برگفته از Customer Relationship Management یا مدیریت ارتباط با مشتریان است که با استفاده از زیر ساخت و تکنیک‌ها کمک می‌کند کسب ‌و کارتان ارتباط موثرتر و عمیق‌تری با جامعه هدف و مشتریان خلق کند.
 
CX چیست؟
تجربه مشتری یا Customer Experience یکی از مهم‌ترین عوامل خلق مشتری وفادار است. تجربه مشتری متمرکز بر تعامل مشتری با نقاط تماس برند (از جمله فروشگاه آنلاین، محصول و تیم فروش) است. در مدیریت تجربه مشتری، شناسایی نقاط مواجهه با مشتری و کیفیت تجربه مشتری موضوع مهمی است.
آدرس دفتر