SAP Business One

یک راهکار مقرون به صرفه برای مدیریت کسب و کار شما

SAP Business One دید واضح و کنترل کاملی برکل کسب و کار شما ایجاد می کند.

با استفاده از SAP Business One  سودآوری را بهبود بخشیده خطاها را کاهش داده و و با مجموعه ی کانلی از ابزارها برای انجام عملیات های مالی بهتر تصمیم گیری کنید.

راهکار SAP برای کسب و کارهای بزرگ

حسابداری 

مدیریت کلیه فرایندهای اصلی حسابداری، شامل ثبت اسناد حسابداری ، حساب های دریافتنی و پرداختنی را به صورت خودکار انجام دهید.

 

خزانه داري و صورت مغایرت بانکی

فرآیند تهیه ی صورت مغای رت بانکی ، ثبت حساب های بانک و پرداخت هایی سریع تر، از طریق روش های مختلف پرداخت مانند چک، نقد و حواله ی بانکی.

کنترل

مدیریت جریان نقدینگی، ردیابی دارایی های ثابت، کنترل بودجه و هزینه های پروژه ها را با استفاده از SAP Business One دقیق تر و اثربخش تر انجام دهید.

 

 

تجزیه تحليل و گزارشات مالی 

با استفاده ار SAP Business One از داده های دقیق صورت های مالی شامل قرارنامه ها ، سود و زیان و جریان وجوه نقد را به صورت لحظه ای تهیه نمایید تا فرآیندهای حسابرسی و برنامه های کاریتان را بهبود بخشید.

مدیریت دارایی ثابت

با استفاده از virtual function دیگر نیازی نیست تا اطلاعات را به صورت دستی وارد کنید و اینگونه مدیریت دارایی های ثابت خود را بسیار ساده تر انجام دهید.

بر کل روند فروش و چرخه حیات مشتری – از اولین تماس تا فروش نهایی ، خدمات پس از فروش و پشتیبانی نظارت کامل داشته باشید.

ماژول ها و قابلیت های SAP Business One

CRM 

 

پی گیری تمامی فرصت ها و سرنخ های فروش از اولین تماس تاانعقاد  قرارداد .

خدمات پس از فروش 


ایجاد و مدیریت کلیه ی قراردادهای پس از فروش به صورت موثرو ثبت و پاسخگویی سريع به تماس های مشتریان

مدیریت کمپین های بازاریابی

 

ایجاد، مدیریت و تحلیل فعالیت های بازاریابی به منظور تغییر نگرش مشتریان و افزایش فروش و بازاریابی 

گزارشگیری و تجزیه و تحليل فروش   


با استفاده از شابلون ها ، گزارش های مفصلی در مورد تمام جنبه های فرآیند فروش – از پیش بینی تا ردیابی قیف فروش ، تهیه کنید

مشتری مداری 


با همگام سازی Microsoft Outlook از اطلاعات ذخیره شده ی مخاطبین آن استفاده کرده و کلیه ی اطلاعات مهم مشتریان خود را در یک مکان ذخیره و مدیریت کنید.

فروش با استفاده از تلفن همراه یا تبلت

بخش فروش سازمان خود را برای مدیریت پویای اطلاعات در هر زمان ، هر مکان و با استفاده از هر دستگاه تلفن همراه یا تبلت توانمند سازید.

 

به وسیله ی مدیریت کامل چرخه ی سفارش تا پرداخت که شامل رسید ها ، گزارشات ، مرجوعات و پرداخت ها می باشد. روش های خرید را بهینه کرده و هزینه ها را کنترل کنید.

ماژول ها و قابلیت های SAP Business One

خرید

فرآیندهای تدارکات مانند درخواست ها ، سفارش خرید و ایجاد goodreceipt ها فرآیند مدیریت مرجوعات را ساده کنید. با تطبیق اسناد ، مشاهده مسیرهای اطلاعاتی و استفاده از ارزهای مختلف ، حسابرسی ها را بهبود ببخشید.

حساب های پرداختنی

هزینه ها را پایین نگه داشته و روابط زنجیره تامین خود را بهینه کنید. پردازش فاکتورهای قابل پرداخت ، لغو و یادداشت های اعتباری با مرجع سفارش خرید ؛ برنامه ریزی نیازهای مواد؛ و بر اساس آن خریدها را برنامه ریزی کنید.

مدیریت پایگاه داده 

با مدیریت داده های دقیق فرآیندهای خرید را در یک رابط کاربر پسند متمرکز کنیدو با حفظ این اطلاعات برای اقلام خرید، میتوانید لیست قیمت و اطلاعات مالیاتی ، مانده حساب و تجزیه و تحلیل خرید را مشاهده کنید.

ایجاد گزارشات مالی

گزارش های یکپارچه را با داده های در لحظه ایجاد کنید و آنها را در قالب های مختلف گزارش یا داشبورد نمایش دهید تا نمای کلی از آنچه برای کسب و کار شما مهم است ،  از دسک تاپ یا دستگاه تلفن همراه خود استفاده کنید.

ارتباط انبار با حسابداری

از همگام سازی در لحظه ی رسید کالاها و سطح موجودی کالا در انبار برای انجام برنامه ریزی خرید با سهولت و ایجاد یک فاکتور قابل پرداخت به صورت خودکار از سفارشات خرید یا رسید کالاها بهره مند شوید.

با استفاده از ابزارهای دقیق تحلیلگر برای گزارش گیری ، گزارش های دقیقی در هر زمان ، از داده های سطح شرکت می توانید تهیه کنید.

ماژول ها و قابلیت های SAP Business One

سفارشی سازی و گزارش گیری


با استفاده از نرم افزار قدرتمند SAP به بانک های اطلاعاتی مختلف در سازمان خود به راحتی دسترسی داشته و از این طریق گزارشات را در کمترین زمان ممکن و به سهولت شخصی سازی کنید.

تجزیه و تحليل با استفاده از معيارهای معين 

با استفاده از KPI که به صورت از پیش تعیین شده در سیستم وجود دارد ، نظارت بهتر و دقیق تری نسبت به نقدینگی و عملکرد فروش خود داشته باشید.

ارتباط آسان با ابزارهای تحلیلگر (Excell)

با استفاده از SAP Business One و تلفیق آن با ویژگی های استاندارد Microsoft Excel ، از منظری دیگر به کسب و کار خود بنگرید.

تجسم قدرتمند داده ها

 

به وسیله ی تجسم قدرتمند اده ها و افزایش گزارشات ، تصميم گیری بهتر و دقيق تری داشه باشد.

کاربری سريع و آسان 

با استفاده ار قابلت های ابزارهای بصري SAP B1 همچون Golden Arrow, Drag & Relate و Relation Map وضعیت سازمان خود را سریع تر ارزیابی کنید.

این نرم افزار با ترکیب تمام اطلاعات یکپارچه در سطح شرکت ، به کارمندان این قدرت را می دهد تا تصمیم گیری سريع و هوشمندانه ای داشته باشند. 

ماژول ها و قابلیت های SAP Business One

گزارشاتی از نوع داشبورد

در سریع ترین زمان ممکن مهم ترین اطلاعات سازمان خود اعم از هزینه ها، جریان نقدی و عملکردهای لازم را ارزیابی کرده و در صورت لزوم اقدامات اصلاحی لازم را انجام دهید.

با طراح داشبورد گزارش های بصری ، پاسخ مهم ترین سوالات خود را بگیرید. مدیران همچنین می توانند درآمد ، هزینه ها و جریان نقدی را به طور دقیق ردیابی کرده و عملکرد را ارزیابی و سریعا اقدامات اصلاحی مناسب را انجام دهند.

آنالیز های درلحظه

با استفاده از این نرم افزار ERP دسترسی سريع تری به اطلاعات داشته و به وسیله ی تجزیه و تحليل های قدرتمند این نرم افزار ، آن ها را در لحظه ارزیابی کنید.

با SAP Business One می توانید به سادگی داده ها را جستجو کرده و گزارشات استاندارد و موقت را ایجاد کنید. 

با استفاده از ابزارهای موجود در SAP Business One ، از ویژگیهای گسترده خاص صنایع که شامل بهترین روشها و فرایندها می باشد بهرمند شوید.

محصولات مصرفی 

با استفاده از این نرم افزار همه جنبه های عملیاتی خود را مطابق با نیازهای مصرف کنندگان تنظیم کرده و همچنین برای آنچه خریداران می خواهند و کالا های مصرفی آن ها پیش بینی، برنامه ریزی و مدیریت تقاضا داشته باشید.

 

خرده فروشی 

محصول ، اطلاعات و تجربه ی شخصی که مصرف کنندگان شما به دنبال آن هستند را در اختیارشان قرار دهید.

تولید 

SAP Business One به شما کمک می کند تا تقاضای مشتری را برآورده کرده و با کاهش هزینه های زنجیره تأمین ، افزایش سرعت در سودهی ، کوتاه شدن زمان چرخه تولید و به حداقل رساندن ضایعات و دوباره کاری ، جریان های درآمدی جدیدی ایجاد کنید.

 عمده فروشی

تمام جنبه های کسب و کار خود را از برنامه ریزی تا مدیریت زنجیره ی تامین بهبود بخشید و با استفاده از فرایندهای انعطاف پذیر و قابلت انطباق آن ها به راحتی پاسخگوی نیازهای مشتریان و تامين کنندگان خود باشید.

خدمات حرفه ای 

این محصول ،با ایجاد یک چرخه  برای ارائه خدمات ،ضمن بهبود برنامه ریزی منابع ، مدیریت پروژه و صورتحساب ها، به شما کمک می کند تا خدمات ثابت و با ارزشی را ارائه دهید.

اپلیکیشن های SAP


قابلیت های محصول را با استفاده از API ها و برنامه های SAP و اکوسیستم ما گسترش داده تا برنامه های نمونه ، برنامه های افزودنی و یکپارچه سازی باز با SAP را بسازید.

مرکز تجاری API SAP


API ها و ادغام های از پیش بسته بندی شده را از SAP کشف کنید و شرکا select را برای اتصال راه حل به چشم انداز نرم افزار موجود خود انتخاب کنید